Marka FlossinFun

Logo marki Flossin FunFlossinFun jest marką należącą do producenta zabawek i akcesoriów dla zwierząt pochodzącego z Wielkiej Brytanii – Happy Pet. Gama produktów owej serii obejmuje wiele rodzajów zabawek wykonanych z bawełnianego sznura skręconego mechanicznie lub ręcznie. Są to przede wszystkim oryginalne, ogromne sznury prawie metrowej długości, które ze względu na swój rozmiar przeznaczone są do zabawy z dużym psem. Zakończone są supłami które stanowią wygodne uchwyty w trakcie przeciągania z pupilem.
Poza tym wśród produktów marki znajdziemy ringa, które występują w kilku wersjach – klasycznej i rozbudowanej. Dzięki swojej masie świetnie latają na duże odległości zachęcając psa do aktywności.
Kości wyróżniają się sposobem wykonania. Jako że wykonane są ręcznie, tworzą unikatowy i ekskluzywny dodatek do kolekcji produktów marki FlossinFun.

Jeśli jesteś zainteresowany naszymi produktami, zobacz je w sklepach internetowych naszych partnerów handlowych, odnośniki do których znajdziesz w zakładce „gdzie kupić”.

Zapraszamy do zakupów!